Доставка
здорової
їжі

Як зробити так, щоб привести фігуру в порядок, але при цьому не ходити голодним, харчуватися смачно і зберегти здоров'я? Ми вирішимо це завдання.

Підбір програми харчування Швидке замовлення

  Швидке замовлення   Ваша стать

   Ви зможете харчуватися здоровою, збалансованою, а головне - смачною їжею, але при цьому не думати що приготувати, не перейматися підрахунком калорій, не витрачати час на походи по магазинах, приготування їжі тощо.

   Продовжити

   Ваша вага

   Сучасний темп життя, дефіцит часу для себе, доступна швидка і шкідлива їжа випробовують наше здоров'я на міцність щодня. І з часом, якщо ви будете харчуватися шкідливою їжею, недоїдати або переїдати, це згубно позначиться на Вашій фігурі, Вашому самопочутті і головне - Вашому здоров'ї.

   Продовжити

   Ваш ріст

   Ми розробимо індивідуально під Вас раціон харчування в якому будуть враховані всі Ваші індивідуальні особливості. Приготуємо і доставимо весь денний раціон в потрібний час і місце.

   Продовжити

   Активність

   Ви відчуєте себе краще, з'явиться багато енергії, відчуєте легкість в животі, покращиться настрій, прийде в норму обмін речовин. Ваша фігура почне змінюватись.

   А для цього Вам потрібно буде всього лише їсти.

   Продовжити

   Цілі

   Ми те що ми їмо.

   Продовжити

   Ваші дані   1
   2
   3
   4
   5

   Якісно

   Корисно

   Різноманітно

   Смачно

   Про нас

   яХудею — це раціон збалансованої і корисної їжі, розроблений індивідуально під Вас, з доставкою додому.

   Робимо з душею
   Ми готуємо корисну їжу дотримуючись всіх стандартів і технологій. Використовуємо тільки свіжі натуральні продукти і ретельно відбираємо постачальників.

   200+ страв
   У нас в меню більше 200+ страв і кожен місяць з’являються нові. Наші раціони підходять усім, хто харчується з розумом і не хоче витрачати час на приготування.

   Ідеальне КБЖУ
   Наше меню розробляється дієтологом і нутриціологом, щоб у кожного страви були ідеально підібрані калорійність, вміст білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів, мікро- і макроелементів.

   yahudeyu2021@gmail.com